שאלות ותשובות

שאלות נפוצות ותשובותיי עליהן כתובות מטה בעמוד אבל תרגישו חופשי לפנות אליי בכל שאלה או הבהרה

דף הבית » שאלות ותשובות

בזכות העובדה שאני מעצב את הטבעת באופן אישי עבורך, ובהתאם למסגרת התקציבית שתוגדר, יש לי את היכולת לייצר עבורך טבעת יהלום 1 קרט בכל מחיר. ישנם מספר פרמטרים שאני לוקח בחשבון בבחירת היהלום: יהלום טבעי או יהלום מעבדה? ביהלום מעבדה למשל, נוכל להוזיל עלויות באופן משמעותי. רמת הנקיון והחיתוך של היהלום משפיעה גם היא על רמת המחיר, ונוכל לבחור יהלום ברמות ניקיון או חיתוך שונות כדי להגיע לתקציב שהוגדר. כמו גם הצבע, הצורה, התעודה הגמולוגית איתה הוא מגיע (או שהוא יהלום ללא תעודה), יכולים להשפיע על רמת המחיר ולאפשר לנו למצוא את האבן המתאימה ללקוח במסגרת היכולות שלו.

ההבדל בין יהלום טבעי ליהלום מעבדה טמונה בעובדה שיהלום טבעי התגבש בבטן האדמה במשך אלפי שנים ואת יהלום המעבדה “גידלו” בתנאי מעבדה שאינם טבעיים. ההרכב הכימי של שני היהלומים זהה, וכך גם הניראות, אבל האחד טבעי והשני לא לגמרי. ההבדל ביניהם בא לידי ביטוי בפערי המחיר אך גם בערך של כל אחד מהם, לאחר הקניה. ביהלום טבעי ניתן לסחור במשך שנים ארוכות לאחר הרכישה, ויהלום מעבדה אינו סחיר ולא ניתן למכור אותו לאחר הקנייה. לכן, כשנרצה לקנות תכשיט שישמר עם אהובינו ויעבור הלאה במתנה לדורות הבאים, נעדיף לקנות יהלום טבעי כדי שהערך הכספי ילווה את האהובים שלנו לאורך שנים. ערכו בשוק של “יהלום אקולוגי” אינו מתקרב לערכו של יהלום אשר עבר בצורה טבעית את כל התהליך, אבל אני מאמין שיש לו ערכים אחרים שיכולים להיות משמעותיים יותר עבור חלקנו. מעבר לחסכון בעלויות הכרייה הכבדות, הבחירה ביהלום מעבדה מצמצמת את הפגיעה הקשה בטבע, מונעת ניצול עובדים במדינות נחשלות ומצמצמת את התופעה של סחר ביהלומים למטרות לא כשרות.

להסבר המלא הכנסו לעמוד יהלומים אקולוגיים.

אנחנו עושים את כל המאמצים כדי לעצב תכשיט אופטימלי עבור מי שמקבלת אותו, הן מבחינת הסגנון העיצובי, בחירת הזהב (לבן/ צהוב/ 14K/ 18K), אבני החן, השיבוץ וכו. אבל בהחלט יכול לקרות מצב בו התכשיט המוגמר לא ימצא חן בעיני מקבלת המתנה, ולכן אני כאן כדי להמשיך וללוות גם אותה בתהליך מקצה השיפורים, אם נידרש לכך. יש מגוון אפשרויות העומדות בפנינו במטרה להגיע לשביעות רצון מלאה של מקבלת המתנה.

בוודאי. אני מעניק אחריות למשך שנה על כל תכשיט שאני מוכר ללקוחותי. האחריות כוללת: פגמים בחומר, בשיבוץ או בצורפות. במהלך תקופת האחריות, אשמח לתקן או להחליף את הפריט, לפי שיקול דעתי ובהתאם לחומרת הנזק. נזק הנובע מבלאי מוגזם, שימוש לא הולם, אובדן או גניבה אינו מכוסה במסגרת האחריות. אני ממליץ בחום שכל תכשיטי היהלומים יהיו מבוטחים כראוי מול חברות הביטוח כחלק מביטוח תכולת בית. אם יהלום בגודל 2.0 מ”מ ומטה יפול מהתכשיט שלך, אחליף אותו מיידית, ללא תשלום נוסף. בנוסף, כחלק מהשירות שלי להגנה מפני נזקים הנגרמים מבלאי סביר, אשמח לנקות ולבדוק את התכשיטים שלך, ללא תשלום נוסף.

כל תכשיט בעיצובי מגיע עם תעודת הערכה שלי, בסטנדרט בינלאומי מחמיר (יהלומן וגמולוג משנת 2004) ובחלק מהמקרים, בהתאם לסוג האבן, גם תעודה של מכון גמולוגי בינלאומי ((GIA/IGI/HRD. איני ממליץ להסתמך על מעבדות גמולוגיות שאינן בעלות מוניטין בינלאומי, היות והרבה מהן משרתות את הסוחר ולא את הלקוח הסופי, ומעריכות בצורה מאוד לא מדויקת את נתוני היהלום. תעודת ההערכה שתתקבל עם התכשיט תשמש אותך גם כתעודת זהות עם כל הנתונים הטכניים של התכשיט וגם לצורך ביטוח התכשיט (מומלץ כתוספת לביטוח תכולת בית).

כיוון שאני מייצר רק ע”פ הזמנה אני משיג את היתרונות הבאים עבור לקוחותיי:

  • אני מייצר ומוכר ללקוחות פרטיים מאז שנת 2004. הניסיון שלי כיהלומן אישי, המתמחה גם במסחר בשוק הבינלאומי, נותנת ערך גבוה ללקוח בשירות ומחיר חסר תקדים בתעשייה.
  • אין לי עלויות תחזוקה, מלאי, שכירות על חנות והעסקת עובדים, ולכן אני יכול למכור ללקוחותיי במחירים תחרותיים יותר
  • בזכות העובדה שאני לא מחזיק מלאי של תכשיטים, אני לא מחויב אלא לטעמו ותקציבו של הלקוח שלי. אין לי צורך להפטר מהמלאי אלא רק לדייק ב100% את התכשיט לשביעות רצון הלקוח, בהתאם לסגנון העיצובי ולתקציב שהוגדר
  • אפשרויות העיצוב שלי הן בלתי מוגבלות. כל השראה עיצובית שהלקוח נחשף אליה ומעוניין לייצר בהתאמה אישית, אני יכול לתת לו מענה.
  • זמינות ושירות אישי – אני נפגש עם הלקוחות שלי איפה שנוח להם: בבית שלהם, במשרד שלי בבורסה או במשרד שלהם.

עבור תכשיט שנרכש מתחת לסכום של 3000 ₪ יינתן החזר כספי מלא וזאת במסגרת 30 יום ממועד הרכישה המקורי ובניכוי דמי ביטול עסקה, בהתאם לחוק להגנת הצרכן. לא ינתן החזר כספי על תכשיטים שנמכרו מעל 3000 ₪.

אני כאן בשבילך

מוזמנים לשאול אותי כל שאלה

למידע נוסף השאירו פרטים ואשמח לחזור אליכם בהקדם