אודות

דף הבית » אודות

צבי פורת – יהלומנות אישית

נעים להכיר. שמי צבי פורת ואני יהלומן אישי. מה זו יהלומנות אישית בעצם? זה השירות שאני מעניק ללקוחותי כדי שתוכלו לעצב עבור מי שקרוב לליבכם, את התכשיט האופטימלי, בהתאם לסגנון האישי, לתקציב, ולאבני החן בהם תחשקו.

בשנת 2003 סיימתי קורס גמולוגיה ואני גמולוג מומחה, מהמובילים בארץ. אני סוחר מול השוק הבינלאומי ומשווק ברחבי העולם יהלומים איכותיים, ישירות מהיצרן או מהסוחרים בבורסה. משנת 2004 ועד היום, אני מעניק שירותי עיצוב, גמולוגיה וייצור תכשיטים גם ללקוחות בשוק הפרטי. בשל ההתמחות העמוקה שלי ביהלומים, אני מצליח להנגיש עבורכם את אבני החן האיכותיות ביותר, במחירים אטרקטיביים שלא ניתן להשיג בחנויות בשל עלויות התפעול שלהן ופערי התיווך המקובלים בענף.

את התכשיטים אני מייצר אך ורק על פי הזמנה אישית, ועם יהלומים ואבני חן באיכות גבוהה בלבד, כך שכל תכשיט הוא יחיד ומיוחד. בתהליך היצירה אנחנו עובדים בשיתוף מלא, משלב הרעיון ועד לאיתור היהלומים בהתאם לתקציב ולסגנון האישי של הלקוחה. תהליך העבודה משלב הסברים מעמיקים על אבני החן והיהלומים המתאימים לצרכי הלקוח, תוך שימת דגש על רמת הנקיון, הגוון ואופן החיתוך. הנסיון העשיר שלי בתחום מאפשר לי להנגיש לכם מידע מקצועי בצורה ברורה, מקצועית ובשקיפות מלאה, כך שתוכלו להבין וללמוד על האבן אותה אתם קונים.

ההזדמנות ללוות גברים ונשים ברגעים הכי מרגשים של החיים, ולראות את העיניים שלכם זורחות כשאתם מקבלים את התכשיט שיצרנו ביחד, ממלאת אותי סיפוק ואושר.

עיצוב ייחודי לפי צרכי הלקוח

אבני חן ויהלומים איכותיים

גמולוג מוסמך – 20 שנות נסיון

שירות וליווי מקצועי

אחריות, תעודות והערכות שווי

אני כאן בשבילך

מוזמנים לשאול אותי כל שאלה

למידע נוסף השאירו פרטים ואשמח לחזור אליכם בהקדם